Dicortineff i Atecortin a alkohol

6 posts / 0 new
Ostatni wpis
admin
Dicortineff i Atecortin a alkohol

Proszę o informację na temat interakcji leków takich jak Dicortineff i Atecortin (podawanych do ucha) z alkoholem. Czy można pić alkohol w czasie stosowania tych leków?

administrator

W przypadku Atecortinu nie stwierdzono żadnych interakcji podczas miejscowego stosowania. Dicortineff również nie powinien wchodzić w interakcje gdy jest używany miejscowo do uszu. Czasami niewielkie ilości substancji czynnych zawartych w leku mogą przenikać do krążenia ogólnego. Może to się zdarzyć podczas długotrwałego zakraplania zawiesiny (jeśli znacznie przekracza się zalecane dawkowanie). w przeszukanych źródłach nie znaleźliśmy informacji o ewentualnej interakcji substancji zawartych w dicortinefie z alkoholem. Źródła: Charakterystyka produktu leczniczego Atecortin Charakterystyka produktu leczniczego Dicortineff Martindale: The complete drug reference 2007 Stockley Drug Interactions Pharmaceutical Press 2007

Ewelina
Cetraxal krople do uszu

Czy podczas przyjmowania do uszu kropli CETRAXAL PLUS można spożywać alkohol? Proszę o informacje, na temat interakcji tego leku z alkoholem. Sprawa jest pilna, bo chodzi o mój panienski.. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

pripankaj
uhq

Join proficient gatherings that incorporate like‐minded individuals. LinkedIn has a large number of online gatherings, empowering experts to arrange inside their individual specialties.
  
 
 http://buylinkedin.com/

 

olga
wykaz Ai B aktualna lista

poproszę aktualny wykaz A iB apteka otwarta

olga
proszę o akthttps://www.leki-infualny wykaz A i B apteka otwarta

nowy wykaz A