Gdzie kupować leki? Dobre apteki internetowe

9 posts / 0 new
Ostatni wpis
gienkaL
Gdzie kupować leki? Dobre apteki internetowe

Witajcie, mam pytania dot. miejsc w których warto kupować leki tak, aby zaoszczędzić. No i żeby było szybko i bezpiecznie :). Czy polecicie jakieś apteki internetowe w których warto robić zakupy? Dodam, że trochę choruje, poza tym mam alergię, więc zużywam dość dużo produktów aptecznych. Do tej pory robiłam zakupy w tej aptece internetowejapteka-melissa.pl, ale być może polecicie coś lepszego.

Kakor
Kupuję lokalnie

Ja wolę jednak kupować lokalnie. Lek mogę mieć wtedy szybciej. Sprawdzam sobie najpierw, w której aptece lek się pojawił na stronie ktomalek.pl i potem już tylko odbieram. nie muszę chodzić po mieście i szukać właściwej apteki. 

mozajka
Ja jakiś czas temu zaczęłam

Ja jakiś czas temu zaczęłam zamawiać leki i kosmetyki w http://www.e-zikoapteka.pl/ i jestem zadowolona. Czesto mają tam promocje więc mozna sporo zaoszczędzić. Szczególnie na witaminach i kosmetykach. Bo wiadomo, że inne leki to raczej kupuję stacjonarnie, bo takie jak antybiotyk trzeba zacząć przyjmować od razu, więc tu odpada czekanie na przesylkę. 

Mieras
Jest jeszcze taki serwis

Jest jeszcze taki serwis https://baza-lekow.com.pl/, tam zdaje się też możesz sobie porównać ceny leków w różnych aptekach. Korzystałem z tego pare razy. Pozdrawiam!

akoz2
Ja to wam powiem, że nie mam

Ja to wam powiem, że nie mam jednej sparwdzonej apteki. W zależności od leku zamawiam poprostu z doliczonymi kosztami wysyłki. 

Trop
Jeszcze nie kupowałam leków

Jeszcze nie kupowałam leków przez internet jakoś nie umiem się przemóc

benek87
A ja owszem. Zamawiam przez

A ja owszem. Zamawiam przez internet. Często trafiam na promocję lub obniżkę ceny ze względu na kończącą się datę ważności. Jeśli wiem, że w tym czasie zużyję, to biorę za dużo niższą kwotę. Najwięcej zamawiam w aptece 

https://www.nowafarmacja.pl/

 Mają bardzo duży wybór i dobrze opisane składy oraz działanie wszystkich leków i suplementów diety.

SimonMoon
Apteki internetowe

no nie wiem, co to znaczy "coś lepszego" - ogólnie trochę testuje i jak w jednej jest coś taniej to inne produkty są drożej, więc takie zakupy dla całej rodziny wychodzą cenowo bardzo podobnie. ostatnio lubię tą aptekę z Poznania, bo można się dodzwonić :)  https://aptekatop100.pl
 

benek87
Warto zaglądać na stronę

Warto zaglądać na stronę https://aptekagemini.pl, znajdziecie tam mnóstwo leków w dobrych cenach.