Przeprosiny

4 posts / 0 new
Ostatni wpis
admin
Przeprosiny

Chciałbym was serdecznie przeprosić za moją straszną pomyłke ten lek to ESPRITAL a nie estrital

administrator

Podane nazwa i firma muszą być niewłaściwe. Wśród leków zarejestrowanych w Polsce nie znaleźliśmy preparatu o tej nazwie, nie znamy także firmy farmaceutycznej o podanej nazwie. W źródłach europejskich (Martindale: The Complete Drug Reference) oraz amerykańskich (AHFS Drug Information) również nie ma wymienionych nazw.

administrator
ten lek to estrital ale małym

ten lek to estrital ale małym drukiem pisze pod spodem mitrazatima doktor mi go pokazywał.

Niestety, nie potrafimy odszukać informacji o tym produkcie. Z całą pewnością nie jest pod podaną nazwą zarejestrowany w Polsce, może pan to sam sprawdzić pod adresem http://www.bloz.pl/app/bloz/index2.htm. Także nie występuje w polskich encyklopediach leków -Pharmindex, Medycyna Praktyczna, ani w polskich wydaniach farmakologii. Szukaliśmy również w źródłach europejskich oraz amerykańskich - także bez skutku. Najbardziej zbliżoną nazwą do podaną przez Pana "estrital" jest Estriol - ale jest to estrogen (hormon jako lek stosowany u kobiet).

Ponieważ w innym poscie dodał Pan jeszcze informacje cytuje "Witam ten lek nazywa sie estrital a pod spodem pisze małym drukiem w nawiasie mitrazatima.Moze to coś pomoże.Dzieki z góry." skupiliśmy się na nazwie w nawiasie gdyż najczęściej ta nazwa jest nazwą międzynarodową aktywnej substancji leku, a nie firmy farmaceutycznej. Wydaje nam się ,że chodzi o preparat Esprital ,nazwa w nawiasie o której pan wspominał to pewnie Mirtazapine natomiast firma Zentiva.
Lek jest stosowany w leczeniu depresji.

Jeżeli to jest ten preparat ,który miał pan na myśli, proszę się odezwać, szczegółowe informacje o leku wyślemy na email.

 

administrator
"Chciałbym was serdecznie

"Chciałbym was serdecznie przeprosić za moją straszną pomyłke ten lek to ESPRITAL a nie estrital"

Nic się nie stało, informacje o leku przesyłamy na email.

Pozdrawiamy serdecznie.