Pytania Pacjentów

Witamy w dziale odpowiedzi na pytania pacjentów.

W dziale tym możesz odszukać odpowiedzi specjalistów Centrum Informacji o Leku na wybrane pytania pacjentów.

Aby łatwiej wyszukać interesujące Cię pytania możesz posłużyć się

  • poniższą wyszukiwarką
  • uporządkowaną alfabetycznie listą leków, których dotyczyły pytania
  • kategorią pytania

 

mam pytanie biorę od tygodnia Adipex Retard lek wspomagający odchudzanie proszę o odpowiedz czy mogę jednocześnie brac antybiotyk który został mi przypisany Cipronex oraz nimesil??

Moj maz zazywa od 4 tygodni lek na prostate Omnic . Chcialam sie zapytac czy ten lek powoduje obnizenie PSA i po jakim czasie zazywania bo narazie nie spada co mnie bardzo niepokoi a jest 7 . Ponadto czy rownolegle mozna zazywac leki homeopatyczne dr Reckewega R 25.Pozdrawiam w moim ulubionym...

Witam, proszę o wszelkie informacje na temat leku o nazwie Uteplex. Chciałabym dowiedzieć się na temat wskazań, dawkowania, interakcji z lekami (zażywam Gasprid, Ranigast i Urinal), działaniach niepożądanych itd. Prosze o wszelkie informacje. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam! Mam pytanie dotyczące kremu Pimafucort. Jeśli stosuje się go w leczeniu grzybicy pochwy i sromu, czy działanie tabletek antykoncepcyjnych Cilest zachowane jest w 100%?

czy mogę stosować sulpiryd 100,oraz cloranxen razem z duspatalin retard oraz renazol i asamax 250. dziękuję

Czy rowamycine (zażyłam 2 tabletki) osłabi działanie tabletek antykoncepcyjnych Cilest, które stosuję od 5 miesięcy? Czy leki te wchodzą we wzajemną interakcję?